Czy jesteś pewien, że woda, którą pijesz jest czysta i zdrowa?

Czy w ogóle nadaje się ona do picia?

Człowiek uczynił z wody śmietnisko. Jakim prawem?

Nasza niepohamowana ekspansja sprawia, że ilość zanieczyszczeń zawartych w wodzie podwaja się co 10 lat.

Pompy powierzchniowe Gdańsk

Pompy powierzchniowe przeznaczone są do pompowania czystej wody z własnych ujęć. W zależności od posiadanych parametrów pompy te znajdują różnorodne zastosowanie: mogą zaopatrywać w wodę domy jednorodzinne, punkty usługowe, zakłady przemysłowe i domki letniskowe, jednak również idealnie nadają się do podlewania ogródków przydomowych oraz zasilania systemów nawadniających. Pompy o wyższych parametrach mogą służyć do podnoszenia ciśnienia w sieciach wodociągowych.

Pompy zasysające stosowane są gdy odległość w pionie od pompy do lustra wody jest mniejsza niż 8 metrów. Do tłoczenia wody z głębokości powyżej 8 metrów służą pompy głębinowe. Pompy powierzchniowe mogą pracować samodzielnie (ręczne włączanie i wyłączanie pompy) lub w zestawie hydroforowym. Pracą takiego zestawu steruje wówczas automatyczny wyłącznik ciśnieniowy (patrz: hydrofory ).

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej www.filtry.pomorze.pl , a także do osobistych odwiedzin w naszym sklepie w Gdyni przy ul. Morskiej 455. W razie wątpliwości jesteśmy do dyspozycji pod podanymi na stronie internetowej numerami telefonów.

Punkt Handlowy

Share This