Częstym problemem wielu gospodarstw domowych jest występowanie twardej wody, która ma negatywny wpływ na jakość pracy wielu urządzeń AGD, gdyż przyczynia się do gromadzenia się w przewodach instalacji osadu i kamienia. Rozwiązaniem tej sytuacji jest regularne stosowanie zmiękczaczy, poprawiających wydajność czajników elektrycznych, żelazek lub pralki. Działanie tych urządzeń doprowadzi do obniżenia rachunków za prąd, ponieważ filtry zmiękczające zwiększają efektywność wielu sprzętów. Produkty z naszego asortymentu są bardzo łatwe w obsłudze, jednocześnie nie generują dodatkowych kosztów związanych z ich codzienną eksploatacją. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do mieszkańców województwa pomorskiego. Osoby zainteresowane naszymi produktami zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i skontaktowania się nami.

Jak działają nowoczesne zmiękczacze wody?

Obecnie na rynku pojawiły się bardzo nowatorskie urządzenia do obniżenia twardości cieczy, oferujące nie tylko prosty montaż, ale także intuicyjne działanie w każdych warunkach gospodarskich. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi zmiękczacze wody EcoWater,
charakteryzujące się wbudowanym czujnikiem na podczerwień, który nieustannie oblicza zasolenie zbiornika w sposób całkowicie automatyczny. Urządzenia tej marki zawierają także niewielką ilość żwiru kwarcowego, podwyższającego wydajność sprzętu ze względu na powiększenie powierzchni kontaktu płynu ze złożem.

Dobrą alternatywą są także zmiękczacze wody Supreme, wykorzystujące bardzo wydajną żywicę monosferyczną oraz stosujące elektroniczny zawór sterujący. Ich oszczędność i wydajność wynikają z jednej zasady: urządzenia pobierają zdecydowanie mniej wody i soli podczas regeneracji. Dlatego są to systemy zmiękczające szczególnie polecane dla domu oraz wielu budynków użytkowych bądź komercyjnym.

Share This