Odwrócona osmoza

Jeśli szukają Państwo najbardziej skutecznego sposobu filtracji wody – zachęcamy do rozważenia zakupu systemu odwróconej osmozy (RO – Reverse Osmosis). Dzięki niemu uzyskają Państwo wodę krystalicznie czystą. Dzieje się tak dlatego, gdyż inne filtry do wody usuwają wyłącznie zanieczyszczenia większych rozmiarów. Tymczasem membrana osmotyczna zawiera pory o mikroskopijnych rozmiarach, porównywalne do rozmiarów cząsteczki wody. Dzięki temu zatrzymują one nawet najmniejsze związki chemiczne, wirusy, bakterie i przepuszczają idealnie czystą wodę. Oferujemy stacje odwróconej osmozy zarówno dla Klientów indywidualnych – przeznaczone dla gospodarstw domowych, jak i firm oraz na potrzeby przemysłu. Punkt handlowy znajduje się w Gdyni, jednak nasi Klienci pochodzą z całego województwa pomorskiego.

Na czym polega proces odwróconej osmozy?

Odwrócone przenikanie cieczy, czyli odwrócona osmoza, wykorzystuje wysokie ciśnienie instalacji wodnej. Dzięki niemu woda przepływa przez membranę osmotyczną i zostawia zanieczyszczenia po jej drugiej stronie. Następnie wędrują one w odwrotnym kierunku, czyli z powrotem do ścieków. Oczyszczanie wody zachodzi w kilku etapach, dlatego do kranu trafia ona wolna od zanieczyszczeń nawet na poziomie 98-99%. Nasza oferta obejmuje systemy RO sprawdzonych producentów. Znajdą Państwo u nas stacje Aquaphor – odwrócona osmoza, ponadto urządzenia takich marek, jak Aqua Filter, EcoWater Systems, Supreme, Bluewater (Technologia SuperiorOsmosis™).

Woda osmotyczna, czyli pochodząca z procesu odwróconej osmozy, to woda pozbawiona zanieczyszczeń oraz uzdatniona, czyli nadająca się do spożycia bez konieczności gotowania.

Dzięki filtracji osmotycznej będą mieć Państwo do niej dostęp bez ograniczeń. Co więcej, zaoszczędzą Państwo pieniądze, gdyż uwolnią się od konieczności kupowania wody butelkowanej. A jeśli woda w butelkach plastikowych była do tej pory stałym punktem na liście zakupów – przyczynią się Państwo także do ochrony środowiska. Zachęcamy do poznania szczegółów naszej oferty systemów RO i do kontaktu z naszą firmą. Nasze usługi kierujemy zarówno do Klientów z województwa pomorskiego, jak i z całego kraju.

Systemy odwróconej osmozy w naszej ofercie

Nasz firma funkcjonująca na terenie województwa pomorskiego oferuje szeroki wybór systemów odwróconej osmozy, które różnią się między sobą pod względem wydajności, funkcjonalności oraz ceny. Wspólnym mianownikiem wszystkich urządzeń jest wysoka jakość wykonania oraz gwarancja uzyskania wody o doskonałych parametrach. Dlatego inwestując w nasz system odwróconej osmozy, klient może mieć pewność, że dokonał dobrego zakupu, spełniającego wszelkie stawiane mu oczekiwania.

Korzyści wynikające z zastosowania systemów odwróconej osmozy

Stosowanie systemów odwróconej osmozy przynosi wiele korzyści, zarówno dla zdrowia, jak i dla domowego budżetu. Przede wszystkim – picie wody oczyszczonej za pomocą odwróconej osmozy pozwala na uniknięcie spożycia szkodliwych substancji, takich jak metale ciężkie, pestycydy czy bakterie. Dzięki temu możliwe jest zmniejszenie ryzyka wystąpienia różnych chorób oraz poprawa ogólnego samopoczucia.

Ponadto, woda uzdatniona za pomocą odwróconej osmozy jest znacznie smaczniejsza niż ta prosto z kranu. Dlatego też może być wykorzystywana nie tylko do picia, ale również do przygotowywania posiłków, herbaty czy kawy. W efekcie otrzymujemy dania o lepszym smaku i aromacie.

Woda oczyszczona metodą odwróconej osmozy sprawdza się również w codziennym użytkowaniu. Pranie w takiej wodzie pozwala na oszczędność detergentów oraz zabezpiecza pralkę przed osadami kamienia. Podobnie, mycie naczyń czy sprzętów AGD w czystej wodzie przyczynia się do ich dłuższej żywotności oraz lepszego wyglądu.

Systemy odwróconej osmozy marki AQUAPHOR

W naszej ofercie znajdują się systemy odwróconej osmozy marki AQUAPHOR. To firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, która słynie z wysokiej jakości swoich produktów. W naszym asortymencie posiadamy różne modele systemów odwróconej osmozy AQUAPHOR, które różnią się między sobą pojemnością zbiornika oraz wydajnością. Dzięki temu każdy klient może dobrać odpowiedni system, doskonale dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Instalacja i serwis systemów odwróconej osmozy

Nasza firma nie tylko sprzedaje systemy odwróconej osmozy, ale również zajmuje się ich instalacją oraz serwisem. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę oraz fachowe doradztwo. Instalacja systemu odwróconej osmozy jest stosunkowo prosta i szybka, a nasz doświadczony personel zadba o to, aby wszystko zostało wykonane zgodnie z zasadami sztuki.

Share This