Filtry do wody Brita

Z pewnością słyszeli Państwo o filtrach do wody BRITA. Marka ta, której nazwa wywodzi się od imienia córki jej założyciela, zdobyła międzynarodowe doświadczenie w dziedzinie optymalizacji wody pitnej oraz dostosowania jej parametrów do indywidualnych potrzeb konsumentów. Jest to firma rodzinna z Niemiec, która w 1970 roku stworzyła dzbanek filtrujący, wykorzystując żywicę jonowymienną i węgiel aktywny. Stało się to podstawą do zbudowania rynku, rozwijającego się w wielu krajach świata. BRITA odniosła ogromny sukces, który ilustrują najważniejsze fakty i liczby dotyczące jej działalności. Od 1980 r. firma wprowadza swoje produkty na rynki zagraniczne. Obecnie wyroby dystrybuowane są w ponad 60 krajach. Zakłady produkcyjne tej marki znajdują się zarówno w Niemczech, jak i Wielkiej Brytanii, Włoszech oraz Chinach.

Produkty BRITA

Portfolio produktów firmy jest różnorodne i wykracza poza popularne filtry do wody BRITA.

Jedną z cech wyróżniających ofertę tego producenta jest stylistyka całego asortymentu. Mottem towarzyszącym działaniom marki są zaś: jasność, funkcjonalność i oszczędność. Poza rozmaitymi filtrami do wody znajdą Państwo u nas także wkłady filtrujące, które stanowią również wyposażenie czajników produkowanych przez partnerów BRITA. Dzięki temu są one wolne od kamienia i chloru, cechują się długą żywotnością, a ich użytkownicy piją wodę o lepszym smaku i aromacie. Zachęcamy do poznania oferty wszystkich produktów BRITA, które dopasują Państwo z pewnością do swoich potrzeb.

Produkty BRITA

Filtry dzbankowe

Wkłady filtrujące

BRITA fill&go Vital

Systemy ciśnieniowe

Systemy do gorącej wody

%

Zadowolonych klientów

Filtr dzbankowy BRITA

Każdy filtr dzbankowy BRITA jest urządzeniem lekkim oraz prostym w użyciu. Marka produkuje różne modele dzbanków filtrujących o wysokiej jakości. Są one efektem ponad 50-letniego doświadczenia w branży. Ich projekty powstały z myślą o różnych wymaganiach Klientów. Wszystkie filtry dzbankowe dostarczają świeżą i smaczną wodę pitną. Są wyposażone w unikalny system filtrowania, który pomaga zmiękczyć wodę. Filtry dzbankowe BRITA pozwalają zoptymalizować jakość wody pitnej w domu. Nie tylko ograniczają osadzanie się kamienia, ale także oczyszczają wodę z chloru oraz metali pochodzących z instalacji, takich jak ołów i miedź. Nasza oferta obejmuje sześć modeli filtrów dzbankowych –opartych na sprawdzonych rozwiązaniach. Przekonają się Państwo, że napoje i potrawy przyrządzane na bazie filtrowanej wody BRITA smakują lepiej, a cenne urządzenia domowe zyskują ochronę przed kamieniem.

Filtr dzbankowy BRITA fill&enjoy Marella 2,4 l

Dostępne kolory: szafirowy, złoty, diamentowy, srebrny

Picie wody jeszcze nigdy nie było tak stylowe: prezentujemy nową, elegancką kolekcję BRITA fill&enjoy Marella Glamour. Funkcjonalne możne być również piękne! Dzięki lśniącym drobinkom nalewanie wody z dzbanka BRITA z kolekcji Glamour będzie dla Państwa prawdziwą przyjemnością! Nowy design, przywodzący na myśl blask drogocennych kamieni, będzie idealnie współgrał z nowoczesnymi, minimalistycznymi wnętrzami.

Technologia filtrowania MAXTRA:

 • zapewnia miękką, doskonałą w smaku wodę,
 • pokrywka z uchylną klapką wlewu wody umożliwia napełnianie dzbanka jedną ręką,
 • elektroniczny wskaźnik BRITA Memo informuje o konieczności wymiany wkładu.

Wymiary: 2,4 litra (1,4 litra filtrowanej wody): 25,6 x 25,8 x 10,4 cm.

Mieści się na drzwiach w lodówce.

 • 1 bezpłatny wkład MAXTRA.

Filtr dzbankowy BRITA Marella 2,4 l i 3,5 l

Dostępne kolory: przejrzyste niebo, delikatna pistacja, ponadto niebieski, grafitowy, biały.

W 2014 roku BRITA wprowadziła dwa nowe, modne kolory do kolekcji filtrów dzbankowych Marella – bambusowy zielony oraz różowy w odcieniu fuksji. W ofercie nadal znajdują się dzbanki Marella w pięciu kolorach: różowy tulipan, pomarańczowy nagietek, zielona mięta, fioletowa lawenda oraz niebieska orchidea. Wszystkie kolorowe elementy filtra dzbankowego BRITA, oprócz pokrywki, są przezroczyste. Dzięki temu woda zyskuje lekki blask. Modele pięknie się prezentują. Jednocześnie opatentowana technologia filtracji MAXTRA szybko i łatwo redukuje kamień oraz zanieczyszczenia niekorzystnie wpływające na smak wody pitnej.

Technologia filtrowania MAXTRA:

 • zapewnia miękką, doskonałą w smaku wodę,
 • pokrywka z uchylną klapką wlewu wody umożliwia napełnianie dzbanka jedną ręką,
 • elektroniczny wskaźnik BRITA Memo informuje o konieczności wymiany wkładu.

Wymiary:

 • 2,4 litra (1,4 litra filtrowanej wody): 25,6 x 25,8 x 10,4 cm.
 • Mieści się na drzwiach w lodówce.
 • 3,5 litra (2,0 litra filtrowanej wody): 25,6 x 25,8 x 14,7 cm.
 • 1 bezpłatny wkład MAXTRA.

Filtr dzbankowy BRITA Navelia 2.3 l

Dostępne kolory: wiśnia, brzoskwinia, limonka

Warto podkreślić, że filtr dzbankowy BRITA Navelia mieści również w małej lodówce. Filtr jest wyposażony w elektroniczny wskaźnik BRITA Memo, który przypomina o konieczności wymiany filtra co 4 tygodnie. Zapewnia to optymalną wydajność filtra i smaczną wodę pitną.

Technologia filtrowania MAXTRA:

 • zapewnia miękką, doskonałą w smaku wodę,
 • elektroniczny wskaźnik BRITA Memo informuje o konieczności wymiany wkładu.

Wymiary:

2,3 litra (1,3 litra filtrowanej wody): 26,6 x 21,7 x 11,1 cm.

Mieści się na drzwiach w lodówce.

 • 1 bezpłatny wkład MAXTRA.

Dzbanek filtrujący BRITA Aluna 2,4 l i 3,5 l

Dostępne kolory: biały, czarny

Dzbanek BRITA Elemaris to połączenie nowoczesnego wzornictwa i najnowszej technologii, które zapewniają optymalną wygodę użytkowania. Model Premium, jako jedyny, jest wyposażony w inteligentny wskaźnik BRITA Meter, który wyznacza czas wymiany wkładu na podstawie trzech różnych parametrów: objętości filtrowanej wody, jej twardości oraz czasu użytkowania. Dzięki temu rozwiązaniu będą Państwo cieszyć się zawsze najwyższej jakości filtrowaną wodą BRITA.

Technologia MAXTRA zapewnia:

 • miękką, doskonałą w smaku wodę,
 • łatwe napełnianie dzięki mechanizmowi przelewowemu,
 • ergonomiczny uchwyt z miękką nakładką, antypoślizgową podstawę,
 • innowacyjny wskaźnik BRITA Meter informujący o konieczności wymiany wkładu.

Wymiary:

2,4 litra (1,4 litra filtrowanej wody): 25,0 x 26,5 x 10,0 cm.

Mieści się na drzwiach w lodówce.

3,5 litra (2,2 litra filtrowanej wody): 25,6 x 26,6 x 13,4 cm.

 • 1 bezpłatny wkład MAXTRA.

Dzbanek filtrujący BRITA Aluna 2,4 l i 3,5

Dostępne kolory: niebieski, biały

Prosta, praktyczna konstrukcja oraz harmonijny kształt filtra dzbankowego BRITA Aluna zapewniają wygodę jego użytkowania. Technologia filtrowania MAXTRA szybko i łatwo zmniejsza zawartość kamienia w wodzie, dzięki temu wydobędą Państwo pełnię aromatu kawy i herbaty.

Technologia MAXTRA zapewnia:

 • miękką, doskonałą w smaku wodę,
 • zdejmowaną pokrywkę ułatwiającą napełnianie,
 • elektroniczny wskaźnik BRITA Memo informujący o konieczności wymiany wkładu.

Wymiary:

2,4 l (1,4 l filtrowanej wody): 27,7 x 26,7 x 10,9 cm.

Mała wersja idealnie mieści się na drzwiach w lodówce.

3,5 l (2,0 l filtrowanej wody): 27,7 x 26,7 x 15,4 cm.

Dzbanek filtrujący BRITA fill&enjoy Fun 1,5 l

Dostępne kolory: fioletowy, limonkowy, niebieski, różowy

ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O INDYWIDUALNYM STYLU ŻYCIA.

Kompaktowy, kolorowy filtr dzbankowy BRITA fill&enjoy Fun jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą zaoszczędzić miejsce w kuchni i jednocześnie cieszyć się znakomitym smakiem wody. Nowoczesne, śmiałe wzornictwo oraz praktyczny mechanizm BRITA Swing Opener sprawiają, że filtrowanie wody to sama przyjemność.

 • Ikony szklanek wskazują odpowiedni poziom napełnienia dzbanka.
 • Łatwe otwieranie dzięki BRITA Swing Opener.
 • Sprawdzona technologia filtrowania MAXTRA.
 • Żywe, przyciągające wzrok kolory.
 • Pojemność całkowita: 1.5 litra.

WODA PITNA Z PAŃSTWA KRANU.

To mit, że butelkowana woda smakuje lepiej i jest zdrowsza. Dzięki BRITA fill&enjoy Fun odkryją Państwo, jak łatwe i przyjemne może być pozyskiwanie znakomitej wody.

Wkłady filtrujące BRITA

Czy wiedzą Państwo, że wkłady filtrujące BRITA pojawiły się w ofercie firmy w 1979 roku? Produkty firmy BRITA zapewniają doskonale smakującą wodę. Filtrowana woda BRITA wydobywa naturalny aromat potraw i napojów, przedłużając czas użytkowania urządzeń domowych poprzez zapobieganie osadzaniu się kamienia. W tym miejscu znajdą Państwo odpowiednie wkłady filtrujące do swoich urządzeń wyposażonych w technologię filtracji BRITA.

Wkłady filtrujące BRITA Maxtra

Unikalna technologia filtracji BRITA zapewnia wodę pitną o najlepszej jakości. Proces filtracji, poprzez zmniejszenie odkładania się kamienia, chroni urządzenia domowe stosowane do podgrzewania wody pitnej. Eliminacji ulegają również zanieczyszczenia, negatywnie wpływające na smak wody, np. chlor oraz metale, takie jak ołów czy miedź. Wystepują one często w instalacjach wodociągowych. Zapraszamy do delektowania się doskonałym smakiem swojej wody, wydobywającej pełny aromat kawy i herbaty.

 • Technologia MAXTRA FlowControl gwarantuje stałą, dobrą jakość.
 • Zawleczka umieszczona na wkładzie ułatwia wyjęcie wkładu z lejka.
 • Wkład pasuje do wszystkich filtrów dzbankowych BRITA dostępnych w sklepach.
 • Wkład nadaje się do recyklingu w  100%.
 • Sprzedawane są w opakowaniach pojedynczych oraz zawierających 2, 3 lub 6 wkładów.

Wkłady filtrujące BRITA Classic

Chcą Państwo cieszyć się doskonałym smakiem filtrowanej wody BRITA? Opatentowane wkłady filtrujące Classic zmniejszają zawartość kamienia oraz zanieczyszczeń negatywnie wpływających na smak wody pitnej,  np. chloru. Eliminowane są także metale, takie jak ołów czy miedź, które mogą pochodzić z instalacji wodociągowej. Filtrowana woda zapewnia doskonały smak i wydobywa  pełny aromat kawy i herbaty. Technologia filtracji  chroni także urządzenia domowe przed gromadzeniem się w nich kamienia.

 • Pasuje do wszystkich filtrów dzbankowych  BRITA Classic.
 • Nie pasuje do filtrów dzbankowych BRITA MAXTRA dostępnych w sklepach.
 • W 100% nadaje się do recyklingu.
 • Sprzedawane są w opakowaniach pojedynczych oraz zawierających 2 lub 3 wkłady.

Wkład filtrujący BRITA P 1000

Oferowany przez nas wkład filtrujący BRITA P 1000 pasuje do wszystkich baterii trójdrożnych i systemu On Line Active Plus. Wyjątkowa technologia filtrowania umożliwia zmniejszenie zawartości kamienia i substancji negatywnie wpływających na smak i zapach wody, takich jak chlor czy ołów i miedź, które często występują w domowych instalacjach. Dlatego mogą Państwo zawsze cieszyć się czystą wodą o doskonałym smaku. Technologia ta chroni także inne urządzenia domowe przed gromadzeniem się w nich kamienia. Wydajny wkład zajmuje niewiele miejsca pod zlewem i może być używany od trzech do sześciu miesięcy, w zależności od twardości wody lokalnej.

 • Wkład może być używany z systemem On Line Active Plus i trójdrożnymi bateriami filtrującymi.
 • Okres eksploatacji 3–6 miesięcy.
 • Łatwa wymiana wkładu filtrującego.
 • Nadaje się do recyklingu.

Wkład filtrujący BRITA A 1000

Wkład filtrujący A 1000 jest przeznaczony do systemu filtracji On Line Active montowanego bezpośrednio do baterii kuchennej. Filtr A 1000 usuwa z wody zanieczyszczenia negatywnie wpływające na smak i zapach, np.: chlor. Ponadto usuwa drobne cząstki stałe, które mają wpływ na jakość wody. Filtr nie obniża twardości wody kranowej. Wkład A 1000 zajmuje niewiele miejsca pod zlewem, a częstotliwość jego wymiany wynosi 6 miesięcy.

 • Może być używany wraz z systemem On Line Active.
 • Okres eksploatacji do 6 miesięcy.
 • Łatwa wymiana wkładu filtrującego.

BRITA fill&go Vital

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY I ZYSK W POSTACI SMACZNEJ I ZDROWEJ WODY.

Nowa butelka BRITA fill&go Vital to ekologiczna alternatywa dla wody butelkowanej, która pozwala na dokonywanie oszczędności. Jeden litr smacznej, filtrowanej wody BRITA kosztuje zaledwie 13 groszy!

 • Zmniejsza ilość chloru i innych substancji negatywnie wpływających na smak.
 • Jeden dysk filtruje do 150 litrów wody lub działa do 4 tygodni.
 • Filtrowana woda kosztuje zaledwie 13 groszy za litr.
 • Ekologiczny produkt pozwalający na zmniejszenie ilości plastikowych odpadów.
 • Produkt łatwy w czyszczeniu i przeznaczony do mycia w zmywarce.
 • Niemiecka jakość, produkt wykonany z wytrzymałych materiałów, które nie zawierają bisfenolu A (BPA).
 • Innowacyjna technologia MicroDisc.

Systemy ciśnieniowe BRITA

Najprostszy i najwygodniejszy sposób na pozyskanie filtrowanej wody BRITA® – prosto z kranu 

Szukają Państwo systemu filtrującego, dostarczającego smaczną wodę prosto z kranu? Technologia filtracji BRITA zamienia wodę kranową w świeżą filtrowaną wodę BRITA.

To proste: podzlewowy system filtrujący BRITA podłączony bezpośrednio do instalacji wodociągowej dostarczy wodę, o jakiej Państwą marzą – natychmiast i w nieograniczonej ilości.

l

Rozszerzona gwarancja

Oferujemy dwuletni okres gwarancji na wszystkie krany BRITA. Przy rejestracji produktu można uzyskać dodatkowe przedłużenie gwarancji.

Bateria BRITA WD 3020

Umożliwia pozyskiwanie filtrowanej wody BRITA oraz normalnej, zimnej i gorącej wody kranowej z jednego kranu.

Klasyczne wzornictwo dla każdej kuchni 
 •  Stylowa bateria trójdrożna.
 • Bateria dwudźwigniowa, wykonana z chromowanego mosiądzu.
 • Dwa oddzielne wyloty dla wody filtrowanej oraz zimnej/gorącej wody kranowej.
 • Inteligentny wskaźnik ledowy mierzy liczbę przefiltrowanych litrów wody i informuje o konieczności wymiany wkładu filtrującego.

Klasyczne wzornictwo dla każdej kuchni

Świeża filtrowana woda BRITA prosto z kranu – wygoda zapewniona dzięki instalacji baterii BRITA. Bateria BRITA 3020 posiada dwie dźwignie. Jedna dźwignia pozwala na ustawienie temperatury i natężenia przepływu wody ciepłej i zimnej. Druga dźwignia, oznaczona logotypem BRITA, przeznaczona jest do dozowania filtrowanej wody. Wielostopniowa filtracja wody umożliwia usuwanie kamienia i substancji wpływających negatywnie na smak i zapach wody, takich jak chlor czy ołów i miedź, które często występują w domowych instalacjach.

Wkład P 1000 znajduje się w zestawie instalacyjnym. Jego wydajność to od 400 L do 1200 L przefiltrowanej wody, w zależności od twardości wody kranowej. O konieczności wymiany filtra informuje ledowy wskaźnik. Instalacja wkładu jest szybka i prosta. Niewielki rozmiar wkładu pozwala na oszczędność miejsca w przestrzeni podzlewowej. Do instalacji można wykorzystać uchwyt znajdujący się w zestawie instalacyjnym. Pełny zestaw instalacyjny zawiera wszystkie elementy potrzebne do montażu baterii trójdrożnej i wkładu filtrującego.

Prosta i szybka instalacja

Zestaw instalacyjny zawiera wszystkie elementy potrzebne do montażu baterii trójdrożnej i wkładu filtrującego. Ciśnieniowy, podzlewowy wkład BRITA może być zainstalowany w pionie lub w poziomie. W przestrzeni pod zlewem zajmuje on bardzo mało miejsca. W celu podłączenia baterii do filtra należy wykorzystać trójnik, znajdujący się w zestawie instalacyjnym. Zestaw zawiera również elektroniczny wskaźnik wymiany wkładu, który w sposób dźwiękowy informuje o upływie czasu użytkowania wkładu. Po zainstalowaniu nowego filtra należy ponownie aktywować wskaźnik i umieścić pod zlewem przy pomocy taśmy z rzepami.

Łatwa wymiana wkładu filtrującego

Po upływie czasu użytkowania wkładu należy go wymienić. Przed wyjęciem zużytego wkładu z głowicy należy go odpowietrzyć przy pomocy zaworu odpowietrzającego umiejscowionego na głowicy. Następnie trzeba założyć nowy wkład i aktywować go taki sam sposób jak podczas wstępnej aktywacji. Dzięki temu będą Państwo cieszyć się filtrowaną woda BRITA przez wiele tygodni. Zużyty filtr może być poddany recyklingowi.

Zestaw instalacyjny

 • Bateria BRITA.
 • Bateria dwudźwigniowa: jedna dźwignia do ciepłej i zimnej wody wodociągowej, druga oznaczona logo BRITA – do wody filtrowanej.
 • Dwa oddzielne wyloty do wody filtrowanej i zwykłej ciepłej/zimnej wody.
 • Wykonana z chromowanego mosiądzu.
 • Świadectwa jakości: ACS, SVGW.
 • Wymiary: wysokość około 29,4 cm, głębokość około 28,4 cm.

Wkład P 1000 wymienny wkład filtrujący

 • Wydajność wkładu na terenach ze średnio twardą wodą (do 8,5 dH):
  1000 litrów = około 6 miesięcy.
 • Wydajność wkładu na terenach z twardą wodą (powyżej 8,5 dH):
  500 litrów = około 3 miesięcy.

Głowica filtra BRITA

 • Ustawienie na głowicy uzależnione od twardości wody lokalnej.
 • Pasek testowy do badania twardości wody zawarty w zestawie instalacyjnym.
 • Zintegrowany regulator przepływu zapewnia optymalny przepływ wody z optymalnym ciśnieniem.

Wskaźnik wymiany wkładu BRITA

 • Sygnał dźwiękowy informuje o konieczności wymiany wkładu po 90 lub 180 dniach, w zależności od ustawienia twardości wody na głowicy filtra.

Bateria BRITA WD 3030

Pozwala na pozyskiwanie filtrowanej wody BRITA oraz normalnej, zimnej i gorącej wody kranowej z jednego kranu.

Nowoczesne wzornictwo i doskonała wygoda 
 • Nowocześnie zaprojektowana bateria trójdrożna.
 • Bateria dwudźwigniowa.
 • Wykonana z chromowanego mosiądzu oraz stali nierdzewnej.
 • Innowacyjny wspólny wylot dla wody filtrowanej oraz zimnej/gorącej wody kranowej.
 • Inteligentny wskaźnik ledowy mierzy liczbę przefiltrowanych litrów wody i informuje o konieczności wymiany wkładu filtrującego.

Klasyczne wzornictwo dla każdej kuchni

Świeża filtrowana woda BRITA prosto z kranu – wygoda zapewniona dzięki instalacji baterii BRITA. Bateria BRITA 3020 posiada dwie dźwignie. Jedna dźwignia pozwala na ustawienie temperatury i natężenia przepływu wody ciepłej i zimnej. Druga dźwignia, oznaczona logotypem BRITA, przeznaczona jest do dozowania filtrowanej wody. Wielostopniowa filtracja wody umożliwia usuwanie kamienia i substancji wpływających negatywnie na smak i zapach wody, takich jak chlor czy ołów i miedź, które często występują w domowych instalacjach.

Wkład P 1000 znajduje się w zestawie instalacyjnym. Jego wydajność to od 400L do 1200L przefiltrowanej wody, w zależności od twardości wody kranowej. O konieczności wymiany filtra informuje ledowy wskaźnik. Instalacja wkładu jest szybka i prosta. Niewielki rozmiar wkładu pozwala na oszczędność miejsca w przestrzeni podzlewowej. Do instalacji można wykorzystać uchwyt znajdujący się w zestawie instalacyjnym. Pełny zestaw instalacyjny zawiera wszystkie elementy potrzebne do montażu baterii trójdrożnej i wkładu filtrującego.

Prosta i szybka instalacja

Zestaw instalacyjny zawiera wszystkie elementy potrzebne do montażu baterii trójdrożnej i wkładu filtrującego. Ciśnieniowy, podzlewowy wkład BRITA może być zainstalowany w pionie lub w poziomie. W przestrzeni pod zlewem zajmuje on bardzo mało miejsca. W celu podłączenia baterii do filtra należy wykorzystać trójnik, znajdujący się w zestawie instalacyjnym. Zestaw zawiera również elektroniczny wskaźnik wymiany wkładu, który w sposób dźwiękowy informuje o upływie czasu użytkowania wkładu. Po zainstalowaniu nowego  filtra należy ponownie aktywować wskaźnik i umieścić pod zlewem przy pomocy taśmy z rzepami.

Łatwa wymiana wkładu filtrującego

Po upływie czasu użytkowania wkładu należy go wymienić. Przed wyjęciem zużytego wkładu z głowicy należy go odpowietrzyć przy pomocy zaworu odpowietrzającego umiejscowionego na głowicy. Należy następnie założyć nowy wkład i aktywować go  taki sam sposób  jak podczas wstępnej aktywacji. Dzięki temu będą Państwo cieszyć się filtrowaną woda BRITA przez wiele tygodni. Zużyty filtr może być poddany recyklingowi.

Zestaw instalacyjny

 • Bateria BRITA.
 • Bateria dwudźwigniowa: jedna dźwignia do ciepłej i zimnej wody wodociągowej, druga oznaczona logo BRITA – do wody filtrowanej.
 • Dwa oddzielne wyloty do wody filtrowanej i zwykłej ciepłej/zimnej wody.
 • Wykonana z chromowanego mosiądzu.
 • Świadectwa jakości: ACS, SVGW.
 • Wymiary: wysokość około 29,4 cm, głębokość około 28,4 cm.

Wkład P 1000 wymienny wkład filtrujący

 • wydajność wkładu na terenach ze średnio twardą wodą (do 8,5 dH):
  1000 litrów = około 6 miesięcy.
 • wydajność wkładu na terenach z twardą wodą (powyżej 8,5 dH):
  500 litrów = około 3 miesięcy.

Głowica filtra BRITA

 • Ustawienie na głowicy uzależnione od twardości wody lokalnej.
 • Pasek testowy do badania twardości wody zawarty w zestawie instalacyjnym.
 • Zintegrowany regulator przepływu zapewnia optymalny przepływ wody z optymalnym ciśnieniem.

Wskaźnik wymiany wkładu BRITA

 • Sygnał dźwiękowy informuje o konieczności wymiany wkładu po 90 lub 180 dniach, w zależności od ustawienia twardości wody na głowicy filtra.

Zestaw startowy BRITA On Line Active Plus

Klasyczne wzornictwo dla każdej kuchni

Świeża filtrowana woda BRITA prosto z kranu – wygoda zapewniona dzięki instalacji baterii BRITA. Bateria BRITA 3020 posiada  dwie  dźwignie. Jedna dźwignia pozwala na  ustawienie temperatury i natężenia przepływu wody ciepłej i zimnej. Druga dźwignia, oznaczona logotypem BRITA, przeznaczona jest do dozowania filtrowanej wody.

Wielostopniowa filtracja wody umożliwia usuwanie kamienia i substancji wpływających negatywnie na smak i zapach wody, takich jak chlor czy ołów i miedź, które często występują w domowych instalacjach.

Wkład P 1000 znajduje się w zestawie instalacyjnym. Jego wydajność to od 400L do 1200L przefiltrowanej wody, w zależności od twardości wody kranowej. O konieczności wymiany filtra informuje ledowy wskaźnik. Instalacja wkładu jest szybka i prosta. Niewielki rozmiar wkładu pozwala na oszczędność miejsca w przestrzeni podzlewowej. Do instalacji można wykorzystać uchwyt znajdujący się w zestawie instalacyjnym. Pełny zestaw instalacyjny zawiera wszystkie elementy potrzebne do montażu baterii trójdrożnej i wkładu filtrującego.

 Zestaw instalacyjny zawiera wszystkie komponenty potrzebne do zainstalowania systemu filtracyjnego:

Nowoczesna i elegancka bateria
– Bateria jednodźwigniowa.
W dźwigni umieszczony jest wskaźnik LED przypominający o konieczności wymiany wkładu (mierzy ilość filtrowanej wody i czas użytkowania wkładu).
– Świadectwa jakości: ACS, SVGW.
Wymiary: wysokość około 29 cm, głębokość około 15 cm.
– Wysokość: 29 cm, krzywa: 15 cm.

P 1000 wymienny wkład filtrujący
– Filtracja redukuje kamień i usuwa substancje negatywnie wpływające na smak i zapach wody, takich jak chlor czy ołów i miedź, które często występują w domowych instalacjach.
– Wydajność wkładu na terenach ze średnio twardą wodą (do 8,5 dH):
1000 litrów = około 6 miesięcy.
– Wydajność wkładu na terenach z twardą wodą (powyżej 8,5 dH):
500 litrów = około 3 miesięcy.

Głowica filtra BRITA
– Ustawienie na głowicy uzależnione od twardości wody lokalnej.
– Pasek testowy do badania twardości wody zawarty w zestawie instalacyjnym.

Zintegrowany regulator przepływu zapewnia optymalny przepływ wody z optymalnym ciśnieniem.

Łatwa wymiana filtra
Przed wymianą zużytego wkładu należy go odpowietrzyć przy pomocy zaworu odpowietrzającego umiejscowionego na głowicy.
Należy następnie założyć nowy wkład i aktywować go taki sam sposób jak podczas wstępnej aktywacji.

Inne certyfikowane komponenty zestawu to wężyki, trójnik, uszczelki, uchwyt do mocowania na ścianie.

BRITA On Line Active

Filtrowana woda BRITA prosto z Państwa kranu kuchennego

Ten system filtracyjny jest przeznaczony dla osób, które chciałyby podłączyć system filtrujący bezpośrednio do istniejącej baterii kuchennej. Jest polecany dla użytkowników wody wodociągowej, charakteryzującej się niską twardością, lub dla posiadaczy centralnych zmiękczaczy wody. W skład systemu BRITA On Line Active wchodzi wkład filtrujący BRITA A 1000. Filtr ten redukuje zanieczyszczenia mechaniczne, które negatywnie wpływają na zapach, barwę i przejrzystość wody, a także chlor i jego związki. Filtr ten nie redukuje twardości wody. Przeznaczony jest do wody miękkiej lub do użytku wyłącznie w postaci zimnej wody pitnej. Zestaw instalacyjny zawiera wszystkie elementy niezbędne do montażu oraz praktyczny uchwyt, przeznaczony do przytrzymywania głowicy filtra.

Systemy do wody gorącej

Zależy Państwu na idealnym smaku napojów gorących i posiłków?. Wkład filtrujący BRITA MAXTRA montowany w urządzeniach naszych partnerów skutecznie zapobiega osadzaniu się kamienia oraz eliminuje substancje pogarszające smak i aromat, jak np. chlor. Dzięki temu można cieszyć sie pełnią smaku.

Morphy Richard Metallik Brushed BRITA

Zintegrowany system filtracji  MAXTRA ogranicza osadzanie się kamienia w czajniku oraz zapewnia lepszy smak , aromat oraz wygląd kawy i herbaty. Czajnik filtruje i gotuje wodę w tym samym momencie! Nie trzeba czekać na przefiltrowanie wody, aby przystąpić do jej gotowania.  Pojemność czajnika wynosi 1 l. Elektroniczny wskaźnik czasu zużycia wkładu przypomina o konieczności wymiany filtra.

 • Filtruje i gotuje w tym samym czasie.
 • Pojemność 1,5 l.
 • Filtr wody BRITA MAXTRA w komplecie.
 • Ukryty element grzewczy.
 • Zabezpieczenie przed przegrzaniem.
 • Wskaźnik poziomu wody.
 • Automatyczne wyłączanie.
 • Obrotowa Podstawa 360°.
 • 2200 W.

Russell Hobbs Purity 1l

Innowacyjny system filtracji MAXTRA włączony w czajniku skutecznie minimalizuje osadzanie się kamienia, jednocześnie podnosząc jakość smaku, aromatu i wyglądu parzonej kawy i herbaty. Czajnik nie tylko filtruje wodę, ale również gotuje ją jednocześnie! Brak konieczności oczekiwania na przefiltrowanie wody przed rozpoczęciem gotowania to dodatkowy komfort. Pojemność czajnika wynosi 1 litr, a elektroniczny wskaźnik czasu eksploatacji wkładu przypomina o konieczności wymiany filtra.

 • Czajnik ze zintegrowanym systemem filtracji MAXTRA.
 • Pojemność całkowita 1L/0,5L – woda filtrowana.
 • Niebieskie podświetlenie podczas gotowania.
 • Obrotowa podstawa 360.
 • Zakryty element grzejny.
 • Schowek na kabel.
 • Wyjmowany filtr, możliwość mycia pod bieżącą wodą.
 • Zawiera 1 filtr BRITA MAXTRA.
 • Wskaźnik zużycia filtra.
 • Moc 2200 W.

Filtrowanie wody zapewnia:

 • lepszy smak, zapach oraz wygląd gorących napojów,
 • redukcję chloru, kamienia i metali takich jak ołów lub miedź.

KOENIC KWK 240

Zaawansowany system filtracji MAXTRA, zintegrowany bezpośrednio w czajniku, skutecznie redukuje osadzanie się kamienia, jednocześnie gwarantując doskonały smak, aromat i atrakcyjny wygląd kawy oraz herbaty. Ten unikalny czajnik nie tylko przefiltrowuje wodę, ale także gotuje ją w jednym procesie! Brak potrzeby oczekiwania na zakończenie filtracji przed rozpoczęciem gotowania zdecydowanie zwiększa wygodę użytkowania. Czajnik mieści 1 litr, a elektroniczny wskaźnik czasu użytkowania wkładu regularnie przypomina o konieczności wymiany filtra.

 • Filtruje i gotuje w tym samym czasie.
 • Pojemność 1,2 L.
 • Filtr wody BRITA MAXTRA w komplecie.
 • Wskaźnik wymiany wkładu.
 • Ukryty element grzewczy.
 • Przezroczysty zbiornik – widoczny poziom wody w czajniku.
 • Obrotowa Podstawa.
 • 2400 W.
Share This