Czy jesteś pewien, że woda, którą pijesz jest czysta i zdrowa?

Czy w ogóle nadaje się ona do picia?

Człowiek uczynił z wody śmietnisko. Jakim prawem?

Nasza niepohamowana ekspansja sprawia, że ilość zanieczyszczeń zawartych w wodzie podwaja się co 10 lat.

Filtry łazienkowe kąpielowe

Twoja skóra jest sucha? Reklamowane balsamy i kremy nawilżające przestają powoli działać, a Ty denerwujesz się, bo nie znasz przyczyny tej suchości? Możliwe, że woda, w której się kąpiesz, jest mocno zanieczyszczona i twarda – to przez to możesz mieć problemy. Dowiedz się jak temu zaradzić!

Woda, która płynie w naszych kranach, nie zawsze sprzyja naszej skórze. W wielu częściach Polski jest ona bardzo twarda, a na dodatek mocno chlorowana i zanieczyszczana innymi szkodliwymi związkami. Większość ujęć wody wodociągowej jest zazwyczaj mocno zanieczyszczonych pestycydami oraz chemikaliami (w tym metalami ciężkimi i bakteriami!). Używanie twardej wody do codziennego mycia może podrażnić między innymi gruczoły łojowe, a także powodować nadmierne wysuszanie naskórka. Dodatkowo twarda woda sprzyja powstawaniu trądziku.

Można temu zaradzić – jeżeli wiesz, że w Twoim mieście jest twarda woda i chcesz to zmienić, warto zainwestować w filtry łazienkowe kąpielowe. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że myjesz się w czystej, uzdatnionej wodzie, która będzie miała korzystniejszy wpływ na Twoją skórę. Zapraszamy!

Punkt Handlowy

Share This